Známky CHIP Výborný a Velmi dobrý

V CHIPu otestovali další naše produkty. Ergonomická multi-device myš EMW-700 a voděodolný reproduktor Hama PipeRoll 3.0 získaly známku Výborný, bezdrátová optická myš MW-500 Recharge získala známku Velmi dobrý.

Multi-device myš EMW-700

Bezdrátová ergonomická myš Hama EMW-700 vám umožní práci na počítači bez bolesti, díky vertikálnímu provedení předejdete bolesti ramen a zápěstí. Myš připojíte až ke třem zařízením současně (2x Bluetooth a 1x USB 2,4 GHz), mezi zařízeními jednoduše přepínáte kliknutím. Optický senzor má rozlišení 1000, 1600 a 2400 DPI.

Myš má vestavěnou Li-Ion baterii a nabijete ji přiloženým kabelem, na jedno dobití vydrží zhruba 85 dní. Pro větší úsporu baterie můžete vypnout RGB podsvícení, nebo úplně vypnout myš pomocí tlačítka.

Hama myš emw-700 multi-device Hama myš emw-700 multi-device

Voděodolný reproduktor PipeRoll 3.0

Přenosný Bluetooth reproduktor PipeRoll 3.0 nabízí výkon 20 W a voděodolnost třídy IPX5. Užijete si tak hudbu doma i venku, třeba na párty nebo u vody. Reproduktor totiž zvládne i krátkodobé působení stříkající vody.

Reproduktor je zajímavý i svým praktickým designem, můžete ho položit nebo postavit na výšku pomocí stojánku. Kromě Bluetooth připojení má zabudovaný konektor jack 3,5. Na jedno nabití zvládne hrát až 12 hodin, znovu ho dobijete za 3 hodiny přes USB-C konektor. Díky funkci True Wirelles stereo propojíte přes Bluetooth dva reproduktory a získáte ještě lepší stereo zážitek. Integrovaný mikrofon umožňuje pohodlné hands-free telefonování.

Hama reproduktor piperoll Hama reproduktor piperoll

Bezdrátová optická myš MW-500 Recharge

6tlačítková bezdrátová myš MW-500 Recharge je nabíjecí, vydrží až 75 dní při každodenní práci. Ušetří vám tak starosti s nákupem a výměnou baterií, navíc je šetrná k životnímu prostředí. Myš má inteligentní řízení spotřeby energie, pokud se nepoužívá, aktivuje se Standby režim.

Ergonomický tvar myši je vhodný pro praváky. Kluzné plochy potažené polymerem zaručují plynulý pohyb myš, snímač s technologií blue wave umožňuje použití na téměř každém povrchu. Nechybí DPI tlačítko pro změnu rozlišení (800/1200/1600).

Hama myš mw-500 nabíjecí Hama myš mw-500 nabíjecíSouvisející produkty

Nahoru