V CHIPu otestovali další naše produkty, a to kruhové LED ovětlení SpotLight FoldUp 102, Bluetooth reproduktor SoundBarrel a Smart čističku vzduchu. Všechny tři produkty získaly hodnocení Výborný.

Skládací kruhové LED světlo Hama SpotLight FoldUp 102 pro smartphone nadchne všechny influencery, youtubery a streamery. Kompaktní a lehký stojan s osvětlením díky nízké váze snadno přenesete. Stojan je výškově nastavitelný a stabilní i při uchycení těžkého mobilu. Kruhové LED osvětlení s průměrem 26,5 cm má 128 LED diod. Jejich intenzitu lze regulovat ovladačem v 10 krocích, barevnou teplotu lze nastavit ve 3 stupních (3000, 4500, 6000 K). Navíc je součástí i dálková Bluetooth spoušť.

 

Bezdrátový Bluetooth reproduktor Hama SoundBarrel je ve své kategorii spíše větší a těžší – součástí je dokonce ramenní popruh. Díky svým rozměrům ale nabízí plný a mohutný zvuk a také výdrž baterie je skvělá, vydrží až 12 hodin přehrávání při poloviční hlasitosti. Plné dobití pak přiloženým USB-C kabelem zabere asi 3,5 hodiny. Díky USB-A konektoru reproduktor poslouží i pro dobití vašeho telefonu. Reproduktor je navíc voděodolný s certifikací IPX6.

 

Hama Smart čistička vzduchu je poměrně velká a výkonná čistička. Obslouží místnosti o velikosti až 65 m2 a obsahuje 3 filtry. První filtr obsahuje vetší částice, druhý Hepa filtr (H13) zbavuje vzduch mikročástic (bakterií a pylů) s přesností 99,95 %. Třetí aktivní uhlíkový filtr odstraňuje zápach a plyny.
Čističku můžete ovládat samostatně pomocí dotykového panelu nebo přes aplikaci Hama Smart Home (Android, iOS). Aplikace umožňuje nastavit automatické spouštění čističky. Po připojení k WiFi se čistička stává součástí chytré domácnosti a lze ji řídit i hlasovými asistenty Google a Alexa.

 

Zajímá vás víc? O chytré čističce vzduchu jsme se rozepsali dříve, čtěte.