Známka CHIP pro rádio a nabíječku

V magazín CHIP otestovali další dva naše produkty. Digitální rádio DR1000 získalo známku Velmi dobrý a stolní PD nabíječka získala známku Výborný.

Digitální rádio DR1000

Rádio nabízí velmi pohodlné a přehledné ovládání, je ideální nejen pro seniory. Na přední straně je velký kontrastní černobílý displej s 10cm úhlopříčkou. Vedle něj je pět velkých tlačítek s českými popisky. Pod displejem jsou čtyři tlačítka pro přímou volbu oblíbených stanic. Na boku je umístěný velký kruhový ovladač hlasitosti, který funguje i pro procházení položek v menu.

Rádio slouží i jako budík, lze nastavit každodenní buzení, buzení v pracovní dny či o víkendu. Reproduktor s výkonem 5W zajistí vyvážený zvuk i při vysoké hlasitosti. Díky velkým tlačítkům a ovládání v českém/slovenském jazyce je skvělou volbou pro starší osoby a osoby se sníženou pohyblivostí.

 

 

Rychlá stolní USB nabíječka

Praktická nabíjecí stanice nabízí dobití až tří zařízení najednou. Má dva USB-A konektory a jednu zdířku USB-C, balení obsahuje i oddělitelný 120cm napájecí kabel.

Nabíječka podporuje Power Delivery a Thunderbolt 3/4. Maximální napájecí výkon je 65 W, stanice dobije jakýkoliv notebook s podporou Power Delivery.