Mějte šťastné chvíle se svými blízkými na očích. Představujeme vám nabídku nových rámečků, alb, portrétových galerií i clip-fixů. Věříme, že vás nové stylové motivy a designy osloví.

   

Nové rámečky můžete vybírat z několika designů, rozměrů i barev. Rámečky SOFIA se vyznačují jednoduchým oblým profilem a širší lištou, RIO naopak mají elegantnější hranatý profil a užší vysokou lištu. LOBBY jsou rámečky v retro designu s kovovým vzhledem, CHALET jsou rámečky moderní s ošuntělým vzhledem (shabby look).

 

Mezi novinkami najdete klasická, klasická spirálová (pro lepení fotografií) i memo alba (pro zasouvání fotografií). Vybírejte z elegantních designů a roztomilých motivů pro děti.

   

Popusťte uzdy kreativitě s dřevěnou portrétovou galerií Grafics. Trendy dekorace stěny je skvělá i jako dárek. Pomocí dřevěných kolíčků rychle vyměníte obrázky a fotky za nové. Bambulky v černé a bílé barvě vaši galerii skvěle doplní.

 

Clip-fix je systém pro rychlé a jednoduché zarámování obrazu bez rámu. Hodí se tak do každého interiéru. Prohlédněte si nabídku clip-fixů s normálním sklem, antireflexním sklem a průhledným plastem