Vytápějte svůj domov chytře

Proměňte svůj domov v místo, kde se budete vždy cítit pohodlně. Naše chytré produkty pro domácnost nabízejí jednoduchá řešení, která udělají váš domov inteligentním. Se Smart termostatickými hlavicemi budete mít doma vždy komfortní teplotu a zároveň ušetříte. Můžete nastavit individuální automatizaci pro každou místnost, každou denní dobu a různé scénáře.

Není to vůbec složité. Stačí vyměnit stávající hlavici za novou chytrou hlavici. Se startovacím setem obdržíte řídicí jednotku a dvě hlavice. Set lze rozšířit o libovolný počet dalších termohlavic. Všechny produkty Hama Smart Home lze ovládat a vzájemně propojovat prostřednictvím aplikace Hama Smart Home. Aplikace poskytuje přehled o všech připojených zařízeních a poskytuje plnou kontrolu, ať jste kdekoli. Své bydlení můžete ovládat i hlasovými příkazy pomocí Amazon Alexa nebo Google Assistant.

hama smart termohlavice

Náklady na vytápění je možné snížit až o 30 % ve srovnání s ručním ovládáním. Stačí vytápět účinně, například těmito kroky:

  • Teplota se automaticky sníží, když je okno otevřené.
  • Po dosažení cílové teploty se topení vypne.
  • Automaticky vytápějte na nízkou teplotu, když jste pryč.

Propojte chytrou hlavici s dveřním/okenním senzorem a jakmile otevřete okno nebo dveře na terasu, topení se vypne. To znamená, že se zbytečně neplýtvá energie oknem – což je dobré pro životní prostředí i vaši peněženku. S ideálním vytápěním vám pomůže i naše Smart meteostanice. Začleňte ji do své sítě Smart zařízení a propojte s hlavicemi. Pokud teplota venku klesne, vytápění se zapne.

Prvky chytré domácnosti značně usnadňují každodenní život, proto se při stavbě používají stále častěji. S Hama Smart Home získáte chytrý domov i v případě, že už byt či dům máte hotový. Klademe totiž důraz na jednoduchost, snadnou instalaci i provoz.Související produkty