Mějte svůj domov neustále pod dohledem

Bezpečnostní kamera, kamera pro domácí mazlíčky nebo chůvička – této domácí WiFi kameře nic neunikne. To znamená, že jste vždy v obraze, co se u vás doma děje: ať už se lupič plíží chodbou, pes z nudy okusuje polštáře, kočka leze na závěs nebo děti útočí na skrýš s cukrovinkami. S aplikací Hama Smart Home propojíte s kamerou další produkty Smart Home a vytvoříte si tak užitečné každodenní pomocníky.

 

Pomocí bezpečnostní kamery lze sledovat celou místnost a žádný roh nezůstane skrytý. Díky Full HD s 1080p má kamera ostrý pohled na vše, co se děje. Funkce otáčení pokrývá rozsah 355°, můžete ji naklonit v úhlu 50° a její detekční rozsah je 105°. S aplikací můžete kdykoli zkontrolovat živý obraz ve svém mobilu, ale také ukládat na micro SD kartu o velikosti až 128 GB.

S infračerveným nočním viděním nabízí kamera nejlepší dohled nad tím, co se děje ve tmě. Jasně vidíte, zda se chodbou plíží zloděj, nebo je dítě náměsíčné. Na videu se tak můžete druhý den ráno podívat, který z pejsků vám odnesl bačkory nebo kde se skrývá myš, kterou kočka přinesla. S detektorem pohybu jste v bezpečí, i když jste venku. Pokud je detekce pohybu aktivována, okamžitě obdržíte push notifikaci na váš mobilní telefon. 

 

Pokud se děti zapojí do hry, už pořádně nevnímají, co se děje – bez ohledu na to, zda se váš dům už otřásá. Když přijdete domů z večeře, už je pozdě. Není ale nutné kvůli tomu plány rušit. Stačí to říct dětem přímo z restaurace díky obousměrnému přenosu zvuku přes integrovaný mikrofon a reproduktor.

O kameře napsali článek na živě.cz, přečtěte si článek.Související produkty

Nahoru