MagLine: magnetické nabíječky, držáky a kryty na mobily

Představujeme vám novou produktovou řadu MagLine pro uživatele Apple. S iPhone 12 představila společnost Apple technologii MagSafe. Integrované magnety v telefonu zajišťují ideální umístění a snadné ukotvení k nabíječce či držáku. V naší řadě MagLine najdete kompatibilní příslušenství: nabíječky MagCharge, držáky MagLock, a kryty MagCase, které díky integrovanému magnetickému kroužku umožňují použití nabíječek a držáků Hama MagLine.

 

Nabíječky MagCharge

Doma, v kanceláři nebo v autě – s nabíječkami MagCharge je nepříjemné hledání nabíjecího kabelu konec. Magnetický kroužek, který je optimalizován pro produkty Apple MagSafe a Hama MagLine, automaticky a přesně vyrovná smartphone a zaručuje nejlepší možný výkon nabíjení - samozřejmě při rychlosti Turbo Fast Charge. Robustní a elegantní hliníkové pouzdro přitahuje pozornost v každé místnosti. Jednoduše mobil přiložte, nechte jej vyrovnat a bezdrátově ho nabijte.

 

  

Kryty MagCase

Pokud jde o ochranu smartphonu, s kryty MagCase nešlápnete vedle. Všechny kryty jsou samozřejmě kompatibilní s ostatními produkty Hama MagLine a Apple MagSafe. Kryty MagCase váš iPhone spolehlivě ochrání před nečistotami a poškrábáním, přitom stále budete využívat všech výhod technologie MagSafe.

 

 

Držáky MagLock

S magnetickým držákem smartphonu MagLock jsou nepříjemné manipulace v autě minulostí. Zajistí bezpečné a flexibilní připevnění pro váš iPhone. Díky poloměru 360 ° a nastavitelnému úhlu sklonu je MagLock ideální nejen pro navigaci, ale bezpečně udrží mobil na místě v každé zatáčce. Minimalistický design se perfektně hodí do každého auta. Jednoduše ho připevněte k ventilačním otvorům nebo čelnímu sklu, připojte iPhone a máte hotovo – magnet zařídí zbytek.

 

 

 

Všechny produkty Hama MagLine jsou kompatibilní s technologií Apple MagSafe. Prohlédněte si celou nabídku a vyberte si to pravé příslušenství pro svůj iPhone.

 Nahoru