Hama Smart Home

Chytré prvky pro domácnost nemusí být složité. Naším posláním je nabídnout jednoduchá řešení, která udělají váš domov inteligentním. Promění ho v místo, kde se budete cítit pohodlně.

Žijte chytře

Získejte více času na skutečně důležité věci v životě a zároveň plnou kontrolu nad svým domovem. Díky produktům Hama Smart Home navíc snížíte spotřebu energie a ušetříte peníze.

Všechny produkty pro chytré bydlení ovládejte pomocí bezplatné aplikace Hama Smart Home. Poskytuje přehled o všech připojených zařízeních a poskytuje plnou kontrolu, ať jste kdekoli. Své bydlení můžete ovládat i hlasovými příkazy. Nezáleží na tom, jestli používáte Amazon Alexa nebo Google Assistant, inteligentní domácí ovládání funguje s oběma systémy.

 

Mnoho aplikací pro chytrou domácnost na trhu vyžaduje použití další komponenty jako Gateway/Bridge, která jim umožní komunikovat přes vaši síť. Naše produkty dodatečnou řídicí jednotku nepotřebují (výjimkou jsou termostatické hlavice, podívejte se na set pro vytápění). To zjednodušuje instalaci a snižuje pořizovací cenu.

Správné světlo pro správnou atmosféru

Vyberte si to pravé osvětlení pro celý domov. Všechny chytré žárovky a světla můžete použít jako světelné zdroje, efektové osvětlení nebo k vytvoření speciální atmosféry.

 

Více pohodlí

Díky WiFi zásuvce ovládáte elektronická zařízení bez námahy. Pomocí aplikace nebo hlasového příkazu ovládejte lampu, televizi nebo rádio. Vylepšení vaší domácnosti chytrými prvky může být tak jednoduché.

 

Větší bezpečnost

Naše inteligentní domácí prvky chrání i váš dům, dvůr a zahradu. Senzory pohybu, dveřní a okenní kontakty odesílají automatická upozornění do vašeho smartphonu. Budete tak vy i vaše rodina ve větším bezpečí.

 

Chytrá regulace topení

Kdo by se po dlouhé zimní procházce nechtěl vrátit do teplého, útulného domova? S našimi inteligentními termostatickými hlavicemi je vytápění velmi snadné. Můžete nastavit, kdy a kde se má topení zapnout, i když nejste doma.

 

Domov je naší komfortní zónou a prvky chytré domácnosti značně usnadňují každodenní život. Proto se při stavbě bytů a domů stále častěji používají systémy inteligentních domácností. S našimi produkty Hama Smart Home však získáte inteligentní domov i v případě, že už byt či dům máte hotový. Instalace a provoz chytrých domácích prvků je totiž hračka.Nahoru