Hama Fit Watch 5910

Fit Watch 5910


Trenér po vašem boku


Chtěli byste se dostat zpět do formy a začít pravidelně sportovat? Sežeňte si spolehlivého partnera na trénink. Sportovní hodinky Hama Fit Watch 5910 mají funkci trenéra, který monitoruje vaše sportovní úspěchy, tělesné funkce a vzdálenosti za použití GPS a motivuje vás k dosažení ještě lepších výkonů. Kromě sportovních funkcí mají i benefity chytrých hodinek, takže si na jejich displeji můžete zobrazit oznámení a neujdou vám tak žádné důležité informace ani během sportování.

 

S GPS se počítá každý metr


Zvolili jste novou trasu při běhu nebo cyklistice s Google Maps a délka trasy se vám nezdá zcela přesná? Jednoduše se spolehněte na Fit Watch 5910 s integrovanou GPS. Fungují i zcela bez smartphonu a zároveň můžete neustále sledovat každý přibývající metr. Později si můžete prohlédnout přesnou trasu na vašem telefonu. Takto můžete zvýšit intenzitu vašeho cvičení s každým dalším kolem a sledovat přímo na hodinkách, kolik kilometrů už jste zvládli. To vás jistě bude motivovat k tomu, abyste zvládli ještě dalších pár stovek metrů navíc.


Dobře informováni na každém kroku

Nemusíte zmeškat žádné novinky během sportování


Rádi během sportování úplně vypnete? Ale právě teď čekáte výsledky zápasu vašeho oblíbeného sportovního klubu, výsledek ze zkoušky nebo důležitý hovor? Předtím, než se rozhodnete zrušit cvičení, abyste tuto důležitou informaci nezmeškali, aktivujte notifikace. Hodinky vás upozorní vibrací, že jste dostali novou zprávu, kterou si na hodinkách můžete přečíst. Takto budete informováni i během běhu, spinningu nebo jógy i bez toho, abyste museli mít telefon v ruce. Samozřejmě jsou i situace, kdy čekáte důležitou zprávu, i když právě nesportujete. Upozornění vibrováním se hodí například v práci, nebo na důležité schůzce, kdy nemusíte neustále kontrolovat telefon, ale můžete se spolehnout na hodinky.
Důležité hovory, e-maily, SMS, zprávy z WhatsApp, Facebooku nebo příspěvky z Instagramu - už nikdy nic nezmeškáte, nezáleží na tom, kde se právě nacházíte a co právě děláte.


Ochranná třída IP68

Neexistuje špatné počasí, jen nevhodně zvolené oblečení


Venku prší a vy zvažujete, že běhání odložíte dokud nebude lepší počasí, abyste si mohli zaznamenat trasu? S Fit Watch 5910 už nemáte žádné výmluvy. Hodinky mají krytí IP68, což znamená, že voda, déšť ani sníh jim neublíží. Takže se nahoďte do nepromokavého sportovního oblečení a běhejte za každého počasí. Pokud máte raději vodní sporty, tyto hodinky jsou chráněny před vodou během plavání, hraní plážového volejbalu i dalších sportů. Vlhké podzimní či horké letní dny - s Fit Watch 5910 můžete zaznamenávat své aktivity vždy.


Aktivity pod kontrolou

Vždy a všude


Váš cíl na tento týden: přidat jeden kilometr k běhu nebo absolvovat ještě jedno cvičení. Co se vlastně děje s naším tělem, když zdoláváme větší sportovní výkony? A jak se naše tělo chová během odpočinku a pod stresem? Díky Smart Watch 5910 zjistíte více údajů o svém zdraví a naučíte se uvědomovat si fungování vašeho těla a v případě potřeby podniknout protiakce.

 

Jednoduše porovnejte váš tep při různých druzích cvičení. Co vám více zrychlí puls - tabata nebo spinning?
Monitorujte si spánek v období stresu a podívejte se, jaký důsledek má stres na fáze hlubokého spánku, snění a buzení.
Přineste do svého každodenního života více pohybu, ať už pracujete v kanceláři, z domu nebo v obchodě. Nastavte si denní cíl pro počet kroků a s pomocí krokoměru sledujte, kolik vám ještě chybí do jeho dosažení, případně se těšte z toho, o kolik jste ho překonali. Připomínka pohybu vás upozorní, že je čas jít se trochu projít nebo udělat pár sklapovaček a zvýšit si tak úroveň energie.
Využijte výhod virtuálních komunit: motivujte ostatní, aby se více hýbali nebo se nechte motivovat k zdolání další výzvy. S aplikacemi Google Fit, Apple Health a Strava jste součástí sportovní komunity. Co třeba výzva, kdo první zdolá 10 km?

 

 

Plně dotykový 1,3-palcový LCD displej

Uživatelsky přívětivý


Velký a barevný: s 1,3-palcovým plně barevným displejem máte vynikající zobrazení jako svých aktivit, tak i různých zpráv. Veškerý obsah je na displeji snadno čitelný.
Sportovci, kteří upřednostňují pěkné a slunečné počasí to velmi dobře znají: když je slunečno, na displeji nic nevidí. Fit Watch 5910 jsou jiné. Jas displeje je snadno nastavitelný, takže budete na displeji vidět vše jasně, za každých světelných podmínek. Kromě toho si můžete nastavit vzhled displeje podle vlastního přání: vyberte si z několika vzhledů v galerii, nebo si přidejte vlastní pozadí. Různé styly displeje jsou stejně důležité jako různé typy cvičení.

 

 

Detailní záznam každého sportu


Takže, konečně jste nabuzení a chtěli byste každodenní cvičení nějak zpestřit. Krokoměr a měření vzdálenosti už vám nestačí. A co zaznamenávání aktivit, např. při józe, na veslovacím trenažéru nebo cvičení ve fitku? Vybrat si můžete ze 14 druhů sportu v aplikaci a z toho 8 můžete mít uložených přímo na hodinkách. Detailní analýza aktivity je přizpůsobena konkrétnímu sportu. Tudíž i při cvičení, při kterém nezáleží na překonané vzdálenosti, jako je např. jóga, tabata apod,. budete mít optimální přehled o pulsu, spálených kaloriích a dosažených cílech.
Díky aplikaci Hama FIT Pro můžete snadno nastavit, ovládat a monitorovat každou funkci hodinek - od ovládání hudby po puls, spálené kalorie či kvalitu spánku, nebo se jednoduše zastavit a udělat si pár vědomých dýchacích cvičení.