Další produkty Hama získaly ocenění CHIP Výborný.

Hama Bluetooth USB adaptér

Univerzální Bluetooth adaptér zajistí bezdrátový přenos dat mezi počítačem nebo notebookem a jinými Bluetooth zařízeními, třeba mobilem, tabletem nebo reproduktorem. Podporuje přenosy pomocí Bluetooth 5.0. Komunikace mezi počítačem a připojeným zařízením je šifrována 128bitovým AES šifrováním a může probíhat až na 20 metrů.  

Hama set mini šroubováků 24v1

Sada jemných šroubováků se hodí pro malé domácí opravy počítače, notebooku, tabletu. Základem je stabilní hliníkový držák s drážkovaným protiskluzovým povrchem a 24 nástavců z vysoce kvalitní a robustní oceli (9x torx, 4x hexagon, 3x křížový šroubovák, 3x klasický šroubovák, 3x pentalobe, 2x výměnné Tri Wing). Sada je uložená v elegantním pouzdru z umělé kůže.

 

Hama Fit Watch 4910 a 6910

Malé lehké chytré hodinky vás upozorní na nové e-maily, zprávy a hovory. Mají všechny důležité senzory včetně kontroly tepu, měření obsahu kyslíku v krvi a sledování spánku. Sledují počet kroků a výkony až v 15 sportovních oblastech včetně plavání. Jsou totiž voděodolné podle normy IP68. Hodinky spolupracují s aplikací Hama FIT Move, která je lokalizovaná do češtiny.
Hodinky Hama Fit Watch 4910 mají LCD displej o velikosti 1,09". Oproti nim mají hodinky Fit Watch 6910 displej větší, a to 1,28". Navíc mají integrovanou GPS.