Co Vás zajímá
PayU
Zobrazit všechny produkty Značky Fresh 'n Rebel Selfie stativyFRESH ´N REBEL Selfie Stick Bluetooth

FRESH ´N REBEL Selfie Stick Bluetooth

FRESH ´N REBEL Selfie Stick Bluetooth

Baleni (karton/masterkarton)0 ks / 0 ks
Skladem> 10 ks
DMOC s DPH690690 Kč

HAMA kód
 48006100
EAN kód
 8718734652540
PN kód
 5SS110BL
Typ produktu:FRESH ´N REBEL Selfie Stick Bluetooth
FRESH ´N REBEL Selfie Stick Bluetooth
FRESH ´N REBEL Selfie Stick Bluetooth

Popis zbožíLogistická dataFotoDokumentyDotaz ke zboží

Perfektní dárek pro milovníky selfie
Bluetooth Selfie Stick #2 Gift Edition je dokonalý dárek pro přátele, kteří milují selfie, rodinu nebo sami pro sebe! Balení můžete doplnit osobním věnováním nebo přizpůsobit pro konkrétní osobu a darovat tak sice malý, ale dokonalý dárek. Dá se složit na délku pouze 19 cm a snadno se vleze do každé tašky. Vezměte jej s sebou na výlet, vyfoťte se s ním před známými atrakcemi jako je např. Londýnský most nebo Eiffelova věž. Už nikdy nikoho nebudete muset prosit, aby Vás vyfotil! Tento selfie stick je taktéž super pro festivaly, večírky a pod. Zapózujte si s kamarády, udělejte fotku se svou oblíbenou skupinou, prostě se bavte.

Spuštění je jednoduché. Pomocí Bluetooth spárujte Selfie Stick se svým telefonem s operačním systémem Android nebo iOS, zapněte na telefonu fotoaparát a foťte pomocí tlačítka dálkové spouště. Nejsou potřeba žádné speciální aplikace. Držák na telefon je nastavitelný a má vrstvu gumové pěny, takže bezpečně udrží každý telefon. Je vhodný pro telefony běžných velikostí a také pro velké telefony jako iPhone 6s Plus či Samsung Galaxy Note 5. Vyhněte se fotkám, na kterých je vidět Vaše rameno nebo kde je Vaše tvář ve směšných úhlech. Selfie stick můžete vytáhnout až do délky 80 cm, nastavit si vhodný úhel a udělat ta nejlepší selfie!

Obsah balení:
- Bluetooth Selfie Stick
- držák telefonu
- micro USB nabíjecí kabel
- návod k použití

Technické údaje:
- délka v roztáhnutém stavu: 80 cm
- délka ve složeném stavu: 19 cm
- nosnost: 500 g
- baterie: 50 mAh
- výdrž baterie: 60 000 Selfie
- verze Bluetooth: 3.0
- systémové požadavky: iOS 5.0 a vyšší nebo Android 2.3.6 a vyšší

Často kladené otázky (FAQ):

Otázka: Je tento Selfie Stick kompatibilní se všemi aplikacemi pro focení jako ZoomFX nebo Camera 360?
Odpověď: Tento Selfie Stick je kompatibilní s většinou aplikací na focení. Některé aplikace však po stisknutí dálkové spouště mohou reagovat funkcí Zoom / Hlasitost. V tomto případě jednoduše přidejte funkci focení k tlačítku Zoom / Hlasitost. Specifické instrukce najdete ve funkci help pro aplikaci.

Příklady:
aplikace ZoomFx: Nastavení (Settings) > Přizpůsobená tlačítka (Customized buttons) > Hlasitost (Volume) = Vyfoť (Capture)

aplikace Camera 360: Nastavení (Settings) > Fotoaparát (Camera) > … Více (More) > Funkce tlačítka hlasitosti (Volume Key function) = Vyfoť (Capture)

Otázka: Můj fotoaparát místo focení zoomuje nebo mění hlasitost. Co mám dělat?
Odpověď: Některé modely telefonů mají základní nastavení tlačítek na funkci Zoom. Změníte to v aplikaci fotoaparátu v základním (default) nastavení tak, že změníte funkci zoom na focení. Podrobnější instrukce najdete v návodu k použití pro telefon.


Otázka: Nejde mi napsat žádný text. Co mám dělat?
Odpověď: Pokud používáte Instagram, What’s App a jiné aplikace na dělání fotek, nebudete moci přidat žádný text, dokud je telefon připojený k Bluetooth Selfie Stick. Odpojte telefon nebo vypněte Bluetooth na telefonu a znova můžete psát.

Otázka: Jak nafotím perfektní selfie?
Odpověď: Ve Fresh ‘n Rebel máme pouze jedno zlaté pravidlo: Už nikdy žádný Duckface (dakfejs)!

Otázka: Bude můj telefon sedět?
Odpověď: Krátká odpověď je ANO. Díky nastavitelnému držáku je tento selfie stick vhodný pro všechny telefony, dokonce i iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus a Samsung Galaxy Note 5.

Otázka: Jak zapnu a vypnu Bluetooth Selfie Stick?
Odpověď: Na 2 sekundy stiskněte tlačítko a Selfie Stick se zapne. LED se rozsvítí a začne blikat, až bude Selfie Stick připravený na spojení přes Bluetooth. Vypnete ho stlačením tlačítka na 5 sekund.

Otázka: Jak dlouho vydrží jedno nabití?
Odpověď: Na jedno nabití můžete udělat až 60 000 selfie. Zkuste to překonat!

Parametry
Závit / spojení1/4" (6,4 mm)
MateriálKov
Max. délka80 cm
BarvaČerná
Doporučené použitíMobilní telefon

Kategorie