V CHIPu podrobili testování další naše produkty a opět obstály na Výbornou. Ocenění získaly herní klávesnice uRage Exodus 860čistička vzduchu Basic s ionizátoremSMART WiFi mini zásuvka s měřením spotřeby.

Herní klávesnice uRage Exodus 860

Malá klávesnice bez numerického bloku s kvalitními tlačítky Outemu Red pro tichý chod a příjemnou odezvu. Podsvícení klávesnice si můžete vybrat z přednastavených režimů nebo vytvořit vlastní. Otočným kolečkem můžete regulovat intenzitu podsvícení a hlasitost. Klávesnice má dvě výškové polohy a součástí je magnetická podložka pod zápěstí pro pohodlné použití.

Na klávesnici se podívali i v Grunexu:

Čistička vzduchu Hama Basic s ionizátorem

Čistička odstraňuje viry, bakterie, pyly, chlupy, prach i zápach. Ze vzduchu odstraní až 99,2 % částic až do velikosti 0,3 µm. S výkonem 200 m3 vzduchu za hodinu se hodí do místností o velikosti až 52 m2. Čistička má čtyřnásobný filtr, který se skládá z před-filtru, EPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Hlučnost čističky je 50 dB, v nočním režimu se hlučnost sníží na 40 dB a ztlumí se světelné kontrolky. Čistička reguluje výkon podle momentálního stavu vzduchu v pokoji. Ionizace spojuje drobné částečky a čistička je pak účinně zachytí.

 

Hama SMART WiFi mini zásuvka s měřením spotřeby

Chytrá zásuvka umožňuje nejen pohodlné zapínání a vypínání spotřebičů, díky mobilní aplikaci sleduje i jejich spotřebu. V aplikaci Hama Smart Home můžete nastavit i časovač pravidelného zapínání či vypínání přístrojů třeba podle počasí.