Co Vás zajímá
PayU

FRESH ´N REBEL Selfie Stick

FRESH ´N REBEL Selfie Stick

Baleni (karton/masterkarton)0 ks / 0 ks
DostupnostNevyrábí se
DMOC s DPH349349 Kč

HAMA kód
 48006000
EAN kód
 8718734652618
PN kód
 5SS050BL
Typ produktu:FRESH ´N REBEL Selfie Stick
FRESH ´N REBEL Selfie Stick

Popis zbožíLogistická dataFotoDokumentyDotaz ke zboží

Pro fanoušky selfie, kteří mají rádi jednoduché věci
Vezměte si tento mimořádně kompaktní a jednoduchý selfie stick s sebou, ať již jste venku s přáteli nebo sami. Toto je ten nejzákladnější Selfie Stick pro ty, kteří mají rádi jednoduché věci. Zapojte kabel do audio portu na telefonu a okamžitě můžete fotit selfie. Nemusíte instalovat žádné aplikace. Tento mimořádně kompaktní selfie stick můžete složit pouze na 19 cm. Pevný a nastavitelný držák udrží bezpečně každý telefon a je vhodný dokonce i pro velké telefony jako iPhone 6s Plus či Samsung Galaxy Note 5.

Spuštění je jednoduché. Zapojte konektor kabelu do audio portu na telefonu s operačním systémem Android nebo iOS, zapněte na telefonu fotoaparát a foťte pomocí tlačítka dálkové spouště. Nejsou potřeba žádné speciální aplikace. Vyhněte se fotkám, na kterých je vidět Vaše rameno nebo kde je Vaše tvář ve směšných úhlech. Selfie stick můžete vytáhnout až do délky 80 cm, nastavit si vhodný úhel a udělat ta nejlepší selfie!

Obsah balení:
- Selfie Stick
- držák telefonu
- návod k použití

Technické údaje:
- délka v roztáhnutém stavu: 80 cm
- délka ve složeném stavu: 19 cm
- nosnost: 500 g
- systémové požadavky: iOS 5.0 a vyšší nebo Android 2.3.6 a vyšší

Často kladené otázky (FAQ):

Otázka: Jak nafotím perfektní selfie?
Odpověď: Ve Fresh ‘n Rebel máme pouze jedno zlaté pravidlo: Už nikdy žádný Duckface (dakfejs)!

Otázka: Bude můj telefon sedět?
Odpověď: Krátká odpověď je ANO. Díky nastavitelnému držáku je tento selfie stick vhodný pro všechny telefony, dokonce i iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus a Samsung Galaxy Note 5.

Otázka: Je tento Selfie Stick kompatibilní se všemi aplikacemi pro focení jako ZoomFX nebo Camera 360?
Odpověď: Tento Selfie Stick je kompatibilní s většinou aplikací na focení. Některé aplikace však po stisknutí dálkové spouště mohou reagovat funkcí Zoom / Hlasitost. V tomto případě jednoduše přidejte funkci focení k tlačítku Zoom / Hlasitost. Specifické instrukce najdete ve funkci help pro aplikaci.

Příklady:
aplikace ZoomFx: Nastavení (Settings) > Přizpůsobená tlačítka (Customized buttons) > Hlasitost (Volume) = Vyfoť (Capture)

aplikace Camera 360: Nastavení (Settings) > Fotoaparát (Camera) > … Více (More) > Funkce tlačítka hlasitosti (Volume Key function) = Vyfoť (Capture)

Otázka: Můj fotoaparát místo focení zoomuje nebo mění hlasitost. Co mám dělat?
Odpověď: Některé modely telefonů mají základní nastavení tlačítek na funkci Zoom. Změníte to v aplikaci fotoaparátu v základním (default) nastavení tak, že změníte funkci zoom na focení. Podrobnější instrukce najdete v návodu k použití pro telefon.

Parametry
Závit / spojení1/4" (6,4 mm)
MateriálPlast
Max. délka80 cm
Min. délka19 cm
BarvaČerná
Doporučené použitíMobilní telefon

Kategorie